Renovácia

Land Rover, si udrží hodnotu aj keď stratí lesk. Ako zlato.

Po rokoch skúseností s Land Rovermi si všímam rastúci dopyt po autách v top stave. V prípade defenderov a staších sérií ide často o pracovné stroje, ktoré posledných 20 až 50 rokov málo kto šetril. Preto je čoraz náročnejšie zohnať Defender v dokonalom stave. Ešte donedávna, ak niekto mal 50 000 eur, mal možnosť kúpiť si nový Defender. Dnes už žial túto možnosť nemá, nakoľko sa Defender prestal vyrábať, s výnimkou špeciálov a vozidiel pre armádu. Preto ak niekto nechce robiť kompromisy a túži po spoľahlivosti a kvalite nového auto, musí sa rozhodnúť pre renováciu.

 • Kompletná renovácia

  body-off

  Renovácia pri ktorej kompletne rozoberieme Land Rover a odstrojíme rám. Rám opravíme, ošetríme a následne vystrojíme novými dielmi.

  body-off
 • dosiahneme

  efekt nového auta

  Každý diel karosérie lakujeme zvlášť, aby Land Rover získal súvislú vrstvu novej farby. Pri skladaní auta sa riadime originál servisnými postupmi. Tam kde majú byť nity, použijeme nity, kde šrúba, dáme šrúbu.

 • Používame najmä

  Originál diely

  V súčasnosti disponujeme vyše 800 originál náhradnými dielmi, ktoré sme odkúpili od zberateľov a skladov. Ak originály nie sú dostupné používame náhrady od renomovaných výrobcov, ako napríklad ELRING, YRM Metal Solutions a iní.

  Originál diely

Ak chcete Land Rover svojich snov, na poľovačky, dobrodružstvá alebo výlety s rodinou, nemusíte robiť pri výbere kompromisy. Spravíme pre vás nové auto podľa vlastného výberu. Celý proces renovácie budete môcť sledovať na videu a fotografiách, prípadne sa prísť na svoje auto kedykoľvek aj osobne pozrieť.

 


 

Vytvoríme pre vás Land Rover s ktorým zažijete neoceniteľné dobrodružstvá.

Nerobte kompromisy

informujte sa