• Land Rover

  Defender a Series

  Prvý špecializovaný predajca na Slovensku

Mám skúsenosti s kúpou a predajom ikonických áut značky Land Rover typu Defender a Series. Poznám medzinárodnú komuniktu, znalcov, medzinárodných obchodníkov aj bláznivých hromadičov. Denne sledujem vyše 80 webstránok, skupín a fóra. V 18 krajinách mám hľadačov od ktorých dostávam neverejné ponuky áut – land roveri ukryté v stodolách, garážach, pod stromom, za domom u susedov… hľadám land roveri pre klientov z celej európy, moje služby využíva desiatky land roveristov. Tento rok môžem povedať, že som stal v počete predaných kusov asi najväčším predajcom klasických Land Roverov typu Defender a Series v strednej Európe. 

Pri kúpe postupujem podľa presnej metodiky. Vyberám si iba autá, ktoré majú zdravý podvozok, originál motor a hlavne všetky papiere potrebné na prihlásenie. Každé auto pred kúpou dôkladne prezerám, kontrolujem čitateľnosť identifikátorov a zisťujem pôvod vozidla.

 • AKÉ LAND ROVERI

  Najčastejšie predávam

  Najviac predávam Land Rover Defender do roku 1998 a Series 3, 2a, 2 a 1. Všetky autá majú ľavostranné riadenia LHD (volant na takej strane ako máme na Slovensku, žiadne anglické dovozy), zdravé šasy, čitateľné identifikátory a všetky doklady na prihlásenie.

  Kupujem autá, ktoré sú pojazdné a za výhodnú cenu. Zoženiem vám Land Rover s dobrým základom. Autá odomňa môžte od prvého dňa využívať, kompletne zrekonštruovať alebo nechať na dvore stáť 20 rokov.

  Kúpa Land Roveru sa dnes oplatí. Land Rover Defender a staršie série stúpajú každým rokom na hodnote. Sú to obľúbené autá využívané po celom svete.

  Prečítajte si stručný článok, ako si vybrať Defender a ako za zorientovať v ponukách na internete.

 • som pre vás

  správny partner

  Poznám veľa Landroveristov, som neodbytný obchodník a mám klientov napriec europou. Viem o vzácnych zbierkach. Poznám ľudí, ktorí majú plné záhrady a domy Land Roverov od zúfalých stavov po špičkové autá a sú ochotní sa týchto zbierok vzdať.

  Rozprávam viacerými jazykmi a s majiteľmi rozprávam často v ich rodnom jazyku, bez bariéri. Orientujem sa na zahraničných úradoch a viem vybaviť všetky potrebné doklady na export z krajiny. Ak zhánate Land Rover Defender alebo staršiu sériu, som pre vás ten správny partner.
  Aktuálne ma môžte sledovať na Instagrame a najnovšie aj na Facebooku.

  Chcem vedieť čo máš v ponuke
 • Vyťažte z mojich skúseností

  Ako kúpiť Defender

  Za poslednych pár rokov som videl doslova stovky Defenderov a Series, spolupracujem s najväčším renovátorom Defenderov na svete, a sám som ich vlastnil a vlastním niekoľko. Chcem sa podeliť, čo som sa naučil a preto som pripravil dva e-booky.

  Prehľadný dokument so všetkým na čo si treba dať pozor pri dovoze - ako rozoznať podvodníka, legislatívne praktiky v iných krajinách európy, všeobecné pravidlá, čo musí auto mať, na čo si pri kúpe dať pozor.
  Stiahnuť príručku pri dovoze tu.

  Minulý rok som pripravil aj príručku pri kúpe, ktorá obsahuje rady ako prejsť testovacou jazdou, kde sa nachádzajú identifikatori VIN, ktoré miesta majú problém s koróziou, na čo klásť pri obhliadke dôraz a iné. Ako bonus príručka obsahuje formulár, ktorý si stačí vytlacit a vziať so sebou na prvú obhliadku.
  Stiahnuť príručku pri kúpe tu

  Stiahnite si príručku pri dovoze Stiahnite si príručku pri kúpe
 • Hľadáte niečo viac?

  Profesionálne renovácie

  So stúpajúcim dopytom po autách v extra dobrom stave sme rozšírili ponuku o renovácie Land Rover typu Defender a Series. Mame šikovných majstrov z fachu, množstvo originál staro-nových aj použitých dielov, profesionálne zariadené pracovisko a originál dobovú literatúru k opravám. Navyše sledujem svetové trendy a pokrok v technológii. Naše auta sú lepšie v oblasti antikoróznej ochrany a bezpečnosti, no zároveň spĺňajú dobové špecifiká. Kladieme veľký dôraz na kvalitu používaných dielov a materiálov.

  Pozrieť galériu renovácií
  Profesionálne renovácie