Mám skúsenosti s kúpou a predajom áut značky Land Rover. Špecializujem sa na Land Rover typu Defender a staršie Series 3, Series 2, či Séria 2a. Som napojený na medzinárodnú komunitu znalcov, fanúšikov, zberateľov aj bláznivých hromadičov, ktorí majú desiatky týchto áut na dvore.

Pri kúpe postupujem podľa presnej metodiky. Vyberám si iba autá, ktoré majú zdravý podvozok, originál motor a hlavne všetky papiere potrebné na prihlásenie. Každé auto pred kúpou dôkladne prezerám, kontrolujem čitateľnosť identifikátorov a zisťujem pôvod vozidla.

 • som pre vás

  správny partner

  Poznám veľa Landroveristov, som neodbytný obchodník a mám klientov na Slovensku, v Čechách, v Anglicku a Poľsku. Viem o veľmi vzácnych zbierkach áut, medzi ktorými sa nájdu garážované 50 ročné Land Roveri a úplne nové, nikdy nepoužité originál diely z fabriky zabalené v pôvodnych obaloch zo 70-tych a 80-tych rokov. Mám známych, ktorý svoj Land Rover nikdy nezverejnia na internete, pretože počítač nevedia používať. Poznám ľudí, ktorí majú plné záhrady a domy Land Roverov od zúfalých stavov po špičkové autá a sú ochotní sa týchto zbierok vzdať. Rozprávam viacerými jazykmi a s majiteľmi rozprávam v ich rodnom jazyku, bez bariéri. Orientujem sa na zahraničných úradoch a viem vybaviť všetky potrebné doklady na export z krajiny. Ak zhánate Land Rover Defender alebo staršiu sériu, som pre vás ten správny partner.

  Chcem vedieť, čo máš v ponuke
 • Pozrite si e-book

  Ako testujem Land Rover

  Moji obchodný partneri sú najväčší predajcovia upravených defenderov na svete! Naučili ma na čo si dávať pri kúpe pozor, ako Defender testovať a ako sa vyhnúť chybám.

  Stiahnuť e-book

Aké Land Roveri

Najčastejšie kupujem

Kupujem autá Land Rover Defender a Series 3, 2a a 2. Všetky autá majú ľavostranné riadenia (volant na takej strane ako máme na Slovensku, žiadne anglické dovozy), zdravé šasy, čitateľné identifikátory a všetky doklady na prihlásenie.

Kupujem autá, ktoré sú pojazdné a za výhodnú cenu. Zoženiem vám Land Rover s dobrým základom. Autá odomňa môžte od prvého dňa využívať, kompletne zrekonštruovať alebo nechať na dvore stáť 20 rokov.

Kúpa Land Roveru sa dnes oplatí. Land Rover Defender a staršie série stúpajú každým rokom na hodnote. Sú to obľúbené autá využívané po celom svete.

 • Čo obsahujú

  moje služby

  Na úvod mi pošlete špecifiká, aké auto hľadáte. Na základe týchto kritérií obvolám svoju sieť a zistím dostupnosť. Následne vám zašlem na email fotografie Land Roverov, ktoré som pre vás našiel. Celý proces môže trvať približne mesiac. Vy však po mesiaci získate auto bez hrdze, s dokladovaným pôvodom a za výhodnú cenu. V prípade, že vám bude vyhovovať, auto preverím, vybavím všetky doklady, vybavím najlepšiu cenu a prinesiem až pred váš dom. Počas celého procesu kúpy vás budem informovať telefonicky a zároveň aj formou fotografií a videí, aby ste sa tak mohli tešiť.

  Chcem sa informovať
  moje služby